CZYSTE - ELEWACJE . PL
kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia i impregnacji elewacji, dachów i kostki brukowej

   co robimy   

Czyścimy elewacje (czy też kostkę, dachówkę) metodą wysokiego ciśnienia z zastosowaniem odpowiednich środków chemicznych dopasowanych do rodzaju i wielkości zabrudzenia oraz do struktury i stanu elewacji.

 
Czyszczenie wysokociśnieniowe jest metodą w 100% bezpieczną, nadaje się do większości rodzajów tynku (szczególnie: mineralnego, akrylowego, silikonowego, czy silikatowego). Możemy czyścić dachówki zarówno cementowe jak i ceramiczne, płoty klinkierowe, betonowe, wszelkie rodzaje kostki brukowej (granitowa, betonowa) tarasy, podjazdy.

 
Metoda ta jest zdecydowanie bardziej efektywna, dokładna i trwała, a także - co ważne, jest zdecydowanie tańsza niż standardowe, ponowne malowanie elewacji, które jest metodą niezwykle pracochłonną i kosztowną.

 
Wykonujemy także zabiegi konserwujące i impregnujące wyczyszczonej powierzchni - które to dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów chemicznych (głównie środki akrylowe i lateksowe) zabezpieczają nam powierzchnię na długie lata przed przywieraniem wszelkich zanieczyszczeń. Zapobiegają także wsiąkaniu wody, olejów. Chronią przed osadami mikrobiologicznymi. 
Nasza firma świadczy następujące usługi:

- czyszczenie elewacji (tynk: mineralny, akrylowy, silikonowy, silikatowy, typu: baranek,kornik)

- czyszczenie elewacji z cegły i klinkieru

- czyszczenie elewacji blaszanej i sidingowej

- czyszczenie dachu (dachówka cementowa, ceramiczna, blaszana, gont bitumiczny, papa)

- czyszczenie kostki brukowej (granitowa, betonowa, klinkierowa)

- czyszczenie płotów (betonowe, klinkierowe)

- konserwacja i impregnacja - elewacji, dachówki, kostki, murów.
 

POLECAMY

Kreator strony - przetestuj